پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - آتش‌سوزی ارتفاعات دشتی در محاصره نیروهای امدادی قرار گرفت
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 160 2 شهريور 1395 9:38 شماره :44788

آتش‌سوزی ارتفاعات دشتی در محاصره نیروهای امدادی قرار گرفت
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: آتش‌سوزی ارتفاعات دشتی در محاصره نیروهای امدادی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها به نقل از خبرگزاری مهر- سهیل مهاجری با تشریح آخرین وضعیت مهار حریق در ارتفاعات بیرمی شهرستان دشتی اظهار داشت: این حریق از شب گذشته آغاز شده است و همچنان تلاش برای مهار آتش ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه ارتفاعات بیرمی یک منطقه صعب‌العبور است، افزود: این موضوع باعث شده تا خودروهای اطفای حریق نتوانند به محل اعزام شوند و نیروهای امدادی نیز برای رسیدن به محل آتش باید مسافت زیادی را پیاده‌روی کنند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر از اعزام اکیپ ۱۶ نفره برای مهار آتش در این ارتفاعات خبر داد و اضافه کرد: این آتش‌سوزی در این منطقه در حال پیش‌روی بود که از دو طرف در محاصره نیروهای امدادی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه آتش به کندی در یکی از مسیرها در حال پیشروی است، ادامه داد: برای مهار آتش درخواست بالگرد شده است که امیدواریم شاهد تسریع در مهار حریق باشیم.
مهاجری با اشاره به اینکه شعله‌های آتش‌سوزی خیلی زیاد نیست، بیان کرد: نوع پوشش گیاهی این منطقه باعث شده تا آتش به سرعت حرکت نکند ولی ما همچنان نگران هستیم.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 358
بازدید کل : 4686554
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 2:19