پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اطلاع رسانی نقش مثبتی در تغییر نگرش مردم دارد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 243 3 شهريور 1395 10:28 شماره :44838

اطلاع رسانی نقش مثبتی در تغییر نگرش مردم دارد
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: اطلاع رسانی می تواند نقش مثبتی در تغییر نگرش مردم نسبت به فعالیتهای یک سازمان ایجاد کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، علی کیان که به مناسبت هفته دولت در جلسه شورای هماهنگی و اجرائی اطلاع رسانی این اداره کل سخن می‌گفت ضمن تبریک این هفته و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر افزود: شکل گیری و جهت دهی مثبت افکار عمومی به سمت فعالیتهای یک سازمان و توجه بیشتر به آن نتایج سودمندی را در پی خواهد داشت.
وی با بیان اینکه انعکاس به موقع و صحیح اخبار و رویدادهای یک سازمان از جایگاه ویژه ای برخوردار است اظهار داشت: وقتی مخاطب با اطلاع‌رسانی انجام شده، نسبت به کارهای صورت گرفته آگاهی پیدا کند این موضوع باعث جلب مشارکت مردمی و رضایت مردم از عملکرد آن سازمان خواهد شد.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 976
بازدید کل : 4665275
آخرین بروزرسانی:
24 تير 1397 21:57