پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بهره برداری از ۲۴ پروژه منابع طبیعی
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 212 6 شهريور 1395 10:47 شماره :44904

بهره برداری از ۲۴ پروژه منابع طبیعی
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: ۲۴ پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری طی هفته دولت در استان به بهره برداری می رسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان جنوبی، شریفی افزود: ۱۱ میلیارد ریال برای اجرای این پروژه ها که شامل پروژه های آبخیزداری، بیابانزدایی، جنگل داری و مدیریت مراتع می باشد هزینه شده است.
وی گفت: ۴۲۸ هکتار نهالکاری، ۲۰۵۴ مترمکعب گابیون بندی از مهمترین پروژه های بیابانزدایی و آبخیزداری بوده که به بهره برداری رسیدند.
وی نصب و راه اندازی یک دستگاه تلمبه بادی، احداث منبع آب و آبشخوردام، احداث هلالی آبگیر را دیگر پروژه های اداره کل منابع طبیعی عنوان کرد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی افزود: با بهره برداری از این پروژه ها ۱۱۰ روستا و ۴۸ هزار و ۵۸۹ نفر در قالب ۱۲ هزار خانوار از آن برخوردار می شوند.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 661
بازدید کل : 4683958
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 1:7