پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بهره برداری از ۲۴ پروژه منابع طبیعی
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 314 6 شهريور 1395 10:47 شماره :44904

بهره برداری از ۲۴ پروژه منابع طبیعی
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: ۲۴ پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری طی هفته دولت در استان به بهره برداری می رسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان جنوبی، شریفی افزود: ۱۱ میلیارد ریال برای اجرای این پروژه ها که شامل پروژه های آبخیزداری، بیابانزدایی، جنگل داری و مدیریت مراتع می باشد هزینه شده است.
وی گفت: ۴۲۸ هکتار نهالکاری، ۲۰۵۴ مترمکعب گابیون بندی از مهمترین پروژه های بیابانزدایی و آبخیزداری بوده که به بهره برداری رسیدند.
وی نصب و راه اندازی یک دستگاه تلمبه بادی، احداث منبع آب و آبشخوردام، احداث هلالی آبگیر را دیگر پروژه های اداره کل منابع طبیعی عنوان کرد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی افزود: با بهره برداری از این پروژه ها ۱۱۰ روستا و ۴۸ هزار و ۵۸۹ نفر در قالب ۱۲ هزار خانوار از آن برخوردار می شوند.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 11480
بازدید کل : 5675350
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1397 18:35