پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - افتتاح 2 پروژه آبخیزداری در شهرستان بیله سوار
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 285 7 شهريور 1395 8:56 شماره :44926

افتتاح 2 پروژه آبخیزداری در شهرستان بیله سوار
بمناسبت هفته دولت با حضور فرمانداربیله سوار و جمعی از مسئولان شهرستان دو طرح آبخیزداری در قشلاق آقاکندی بخش مرکزی شهرستان بیله سوار افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل، حلیم فرماندار بیله سوار در مراسم افتتاح این طرح در هفته دولت گفت: این پروژه با حجم عملیات سازه 1300مترمکعب و حجم ذخیره سازی 30هزار متر مکعب با اعتبار 2میلیارد ریال توسط منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بیله سوار و با اشتغال زایی 20نفر افتتاح و به بهره برداری رسید.
سجودی رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بیله سوار نیز در آیین افتتاح این پروژه ها گفت:این طرح ها شامل بند سنگی ملاتی بوده و همانند سدهای آبی عمل میکند و از وجمله محاسن ایجاد این بندها در این منطقه کنترل سیل و رسوب ؛ حفاظت از آب و خاک ؛ تغذیه سفره آبهای زیر زمینی و تامین آب معیشت مردم منطقه می باشد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 2657
بازدید کل : 4680266
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59