پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اجرای طرح جایگزینی سوختهای فسیلی در استان کرمان
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 221 22 آذر 1396 10:42 شماره :45183

اجرای طرح جایگزینی سوختهای فسیلی در استان کرمان
رئیس اداره حفاظت و حمایت منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: بمنظور جلوگیری از قطع درختان جنگلی در روستاهای محروم استان که با اهداف مختلف از جمله روشنایی و پخت و پز طرح جایگزینی سوختهای فسیلی بعنوان یک الویت در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، فرامرزپور رئیس اداره حفاظت و حمایت افزود: در روستاهای دهنوسرگز بخش صوغان، لاور و سیخوران تعدادی تنور گازی به همراه سیلندرهای مربوطه بمنظور پخت نان، تعدادی چراغ روشنایی مجهز به پنل خورشیدی بین خانوارهایی که از نعمت روشنایی برخوردار نبودند توزیع گردید.
وی ضمن برشمردن اهمیت حفاظت از منابع طبیعی برای نسلهای آتی و ذکر این نکته که وجود جنگلهای بنه در این منطقه نعمتی است که در حفظ این نعمت های الهی یار منابع طبیعی باشند و سامانه تلفنی ۱۵۰۴ گزارش مردمی همواره آماده پاسخگویی به مردم عزیز استان است.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 610
بازدید کل : 4683923
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 1:7