پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 463 کیلومتر کمربند حفاظتی در عرصه های طبیعی استان کردستان احداث شده است
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 232 22 آذر 1396 11:57 شماره :45189

463 کیلومتر کمربند حفاظتی در عرصه های طبیعی استان کردستان احداث شده است
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان گفت: تاکنون 463 کیلومتر کمربند حفاظتی در مرز اراضی ملی با مستثنیات کشاورزان این استان احداث شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان به نقل از ایرنا، پیمان باباپیری اظهار کرد: طرح کمربند حفاظتی در این استان از سال 1383 آغاز شد و با حفر کانال، نصب سیم خاردار و احداث بنچ مارک بتنی، کمربند حفاظتی در مرز اراضی ملی با مستثنیات کشاورزان ایجاد شد.
وی افزود: امسال نیز 21 کیلومتر کمربند حفاظتی در این مناطق اجرا شد و 37 کیلومتر دیگر نیز از عرصه های ملی برای احداث کمربند حفاظتی شناسایی و مکانیابی شده است.
باباپیری تاکید کرد: ایجاد کمربند حفاظتی و مشخص شدن مرز اراضی ملی از مستثنیات شخصی کشاورزان تا حد زیادی از تصرفات غیر قانونی نیز جلوگیری می‌کند.
وی یادآور شد: با اجرای این طرح، مالکان و کشاورزان از حدود اراضی خود آگاه می شوند و دعاوی اداره کل منابع طبیعی استان کردستان علیه متصرفان عرصه‌های ملی کاهش می‌یابد.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 560
بازدید کل : 4683898
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 1:7