پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - سند مالکیت بیش از 30 هزار هکتار از اراضی ملی استان اردبیل اخذ شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 212 26 آذر 1396 15:56 شماره :45310

سند مالکیت بیش از 30 هزار هکتار از اراضی ملی استان اردبیل اخذ شد
مدیر‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: از سال ۹۴ تاکنون سند مالکیت 30 هزار و804 هکتار از اراضی ملی اخذ شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل، شهامت هدایت افزود: در راستای ایجاد زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری و تحقق سیاست‌های اجرایی سازمان جنگل‌ها از سال 94 تاکنون سند مالکیت 30 هزار و 804هکتار از اراضی ملی اخذ شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به تثبیت اسناد مالکیت دولت در عرصه های ملی زمینه سوء استفاده برای افراد سودجو وفرصت طلب و کسانی که به عرصه‌های منابع طبیعی طمع تعرض و تجاوز دارند کنترل می شود.
وی افزود: طی دو سال گذشته در قالب طرح تعیین و تکلیف اراضی اختلافی 453 فقره پرونده تعیین تکلیف شدند.
هدایت با بیان اینکه نقشه‌های استعدادیابی 19 هزار 400هکتار از اراضی ملی در قالب طرحهای واگذاری تهیه شده است، گفت: در راستای طرح حفاظت مشارکتی برای 180 هزار هکتار با جوامع محلی تفاهم‌نامه منعقد شده است.
وی افزود: برای تعیین مرز اراضی ملی و مستثنیات قانونی مردم، کمربند حفاظتی به طول 46 کیلومتر در قالب طرح‌های حفاظت و صیانت ایجاد شده است.
مدیر‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل بیان کرد: در راستای طرح حامی به منظور حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی بیش از30 اکیپ شامل نیروهای یگان حفاظت این اداره کل و همیاران طبیعت در سطح شهرستان‌های استان سازماندهی شده‌اند.
وی افزود: حدود 1 هزار 735فقره پرونده در بانک اطلاعات جامع زمین در این استان ثبت شده است.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 749
بازدید کل : 4684019
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1397 1:7