پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اجرای طرح ملی جنگلانه در شهرستان میاندوآب
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 209 28 آذر 1396 8:57 شماره :45414

اجرای طرح ملی جنگلانه در شهرستان میاندوآب
رییس اداره منابع طبیعی شهرستان میاندوآب گفت: طرح ملی جنگلانه در شهرستان میاندوآب آذربایجانغربی اجرا شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی؛ ابراهیم حسین زاده افزود: طرح ملی جنگلانه برای سومین سال متوالی همزمان با سراسر کشور در شهرستان میاندوآب با حضور جمعی از مسئولان محلی؛ تشکلهای مردمی ؛ گروه دوچرخه سواران ؛ ورزشکاران ؛ کوهنوردان و اقشار مختلف مردم این شهرستان برگزار شد.
وی گفت: این طرح با هدف احیاء و ترمیم رویشگاههای جنگلی و مرتعی و به منظور فرهنگ سازی توسعه منابع طبیعی و حفاظت از عرصه های منطقه با حضور پر شور مردم و دوستداران طبیعت در سطح دو هکتار در ارتفاعات علیار کندی و با استفاده از بذور بادام اجرا و کشت شد.
حسین زاده ادامه داد: فعالیتهای منابع طبیعی در شهرستان میاندوآب با توجه به گستردگی عرصه های منابع طبیعی مطلوب بوده و برای ادامه مسیر رشد و توسعه طرحهای منابع طبیعی باید به دو مقوله ی افزایش اعتبارات و بکار گیری نیروهای مجرب در این بخش بیش از پیش توجه شود. در این بین توجه به مشارکت مردمی از هر چیزی برای این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است و اداره منابع طبیعی شهرستان تلاش دارد از ظرفیتهای مردمی برای احیاء و حفاظت از عرصه های ملی استفاده نماید.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 2674
بازدید کل : 4680274
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 15:59