پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - ویژگی مهم مدیران روابط عمومی اخلاق حسنه و خوش خلقی است
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 485 5 دی 1396 11:0 شماره :45599

ویژگی مهم مدیران روابط عمومی اخلاق حسنه و خوش خلقی است
نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در شورای روابط عمومی های سازمان جهاد کشاورزی با بيان اینکه روابط عمومی باید اخلاق مدارو امانتدار باشد چراکه این مسئله بسیار مهم است، گفت: اخلاق نیک و خوشرویی حرف اول را در روابط عمومی می‌زند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان، حجت الاسلام والمسلمین امین رضائی با بیان اینکه یکی از مهمترین ارکان یک سازمان پویا و به‌روز توجه به روابط عمومی است، اظهار کرد: روابط عمومی در واقع زبان گویای یک سازمان است و مسئولیت سنگینی بر عهده دارد.
وی با اشاره به اینکه مسئولیت روابط عمومی به مراتب از دیگر بخش‌های سازمان سنگین‌تر است، ادامه داد: روابط عمومی با همه حوزه ها در ارتباط است و مسئولیت ووظیفه سنگینی را به عهده دارد.
نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه روابط عمومی پل ارتباطی سازمان با مردم وارباب رجوع و سازمان‌های دیگر است، تصریح کرد: به تعبیر امام(ره) هر سازمانی که روابط عمومی فعال ندارد در واقع آن سازمان مرده است.
وی افرود: گاهی اوقات ممکن است از مسئولیت خطیر وحساس روابط عمومی غفلت کنیم و بها ندهیم در حالی که نباید این گونه باشد، ادامه داد: روابط عمومی هر دستگاه باید به معنای تام جامع و باید همواره مدافع نظام و انقلاب باشد.
رضایی دولت با اشاره به اینکه روابط عمومی باید منافع نظام، انقلاب و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری و منافع سازمان و مردم باید مد نظر قرار گیرد.
وی با بیان حدیثی از امام امام صادق(ع) گفت: به نماز خواندن فرد نگاه نکنید بلکه ملاک سنجش خود را راستگویی و امانتداری فرد قرار دهید.
نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه رکن اساسی کاردر روابط عمومی امانتداری است و نباید دخل و تصرفی داشته باشند، افزود: روابط عمومی باید وظایف خود را به نحو شایسته انجام دهد وامانتدارخوبی باشند.
وی با اشاره به اهمیت اخلاق در حوزه روابط عمومی ها گفت روابط عمومی باید اخلاقمدار باشد چراکه این مسئله بسیار مهم است، و اخلاق حسنه، اخلاق نیک، خوشرویی وخوش خلقی وبرخورد اسلامی با مردم حرف اول را در روابط عمومی می‌زند.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 14150
بازدید کل : 5676750
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1397 20:24