به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز، طی حکمی از سوی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و ابخیزداری کشور  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز معرفی شد.

دکتر حسین میررجبی که از آذر 89 به مدت پنج سال هدایت و رهبری اداره کل منابع طبیعی استان البرز را برعهده داشت و جزء با سابقه ترین مدیران ارشد استان و سازمان جنگل ها می باشد، این مسئولیت را به مهندس حامد فرضی سپرد.
مهندس حامد فرضی با بیش از 25 سال سابقه، تجربه معاونت اداره کل و ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های طالقان و کرج را در کارنامه کاری خود دارد.
 فرضی در این مراسم به قابلیت های استان در بخش منابع طبیعی اشاره کرد و با توجه به اینکه البرز جزء یکی از پر تراکم ترین استان ها از نظر جمعیتی در کشور می باشد ، توجه جدی به این منابع ملی را ضروری دانست.
ایشان مشارکت و حضور مردم را در حفاظت از منابع ملی از سیاست های سازمان برشمرد و درخواست کرد مردم همچون گذشته بازوان توانمندی در کنار خدمتگزاران و حافظان انفال باشند.
وی منابع طبیعی را به عنوان ارزشمند ترین سرمایه ملی دانست و تصریح نمود با توجه به اصلی ترین وظیفه سازمانی، همچون گذشته با متصرفین اراضی ملی و متخلفین، برخورد جدی خواهد شد.
مهندس اسکندری مشاور و مدیر کل حوزه ریاست و مدیریت عملکرد، سرهنگ سبزعلی فرمانده یگان حفاظت، دکتر غیبی مدیرکل جنگل های خارج از شمال کشور، شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب کرج و دبیر شورای حفظ حقوق بیت المال، مهندس موسوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز و معاونین، حجت الاسلام ارجمند نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد، دکتر محمدی مدیرکل حفاظت محیط زیست، نمایندگانی از سازمان های مردم نهاد، شوراها و دهیاران، اصحاب رسانه، انجمن صنفی مرتعداران، مجریان و بهره برداران و پرسنل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز، در این مراسم حضور داشتند.
دکتر میررجبی بابیان اینکه مرسوم است، دراین مراسم عملکردی از اقدامات  ارائه می شوند ،اعلام نمود بهترین ارزیاب ها خود مردم هستند و در تمام طول خدمت سعی کرده ام ، صادقانه در جهت خدمت به مردم و کشوربکوشم.
 ایشان در خاتمه از سازمان های مردم نهاد، اصحاب رسانه،همیاران طبیعت، دهیاران و شوراهای اسلامی روستایی، اعضاء تعاونی های منابع طبیعی و همکاران شاغل در اداره کل وشهرستان های تابعه  که همواره در حفاظت از منابع طبیعی همراهی و همکاری کرده اند،قدردانی نمود.