مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: بازنشستگان ولی نعمت سازمان هستند و به احترامشان می ایستیم.

دکتر میرمهدی طاهری با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و احترام به بازنشستگان از مهمترین وظایف امور اداری به حساب می آید به خبرنگار مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها گفت: اگر بازنشستگان و پیشکسوتان نبودند این جایگاهی که الان برای ما وجود دارد، هرگز نبود.

وی افزود: احترام بازنشستگان از جنبه شرعی این است که در دین و شریعت ما احترام به بزرگان، پدر و مادر بسیار توصیه و سفارش شده است و جنبه عرفی آن نیز این است که آنان سمت پیشکسوتی را یدک می کشند و قابل احترام اند.

 این مسئول رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور همچنین خاطر نشان ساخت: در حال حاضر 420 کارمند بازنشسته سازمان جنگل ها، سایه آنان بر زندگی شان مستدام است و این اداره کل با بیشتر این عزیزان در ارتباط است و با تعدادی هم که این ارتباط برقرار نیست از طریق بازنشستگان در حال برقراری ارتباط هستیم و گام به گام پیش می رویم تا برنامه هایی که برای آنان در دست تهیه داریم اجرایی نماییم.

طاهری همچنین گفت: با برنامه ریزی انجام شده از سوی معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی قرار است این عزیزان را به اتفاق خانواده به یک سفر تفریحی برده و سپس در یک نشست جمعی از خاطرات و تجربیات آنان در اداره بهتر امور بهره مند شویم.

میرمهدی طاهری در ادامه تصریح کرد: جلوی درب انتظامات سازمان تاکید شده که حرمت پیشکسوتان و بازنشستگان را رعایت کنند و در امور اداری سازمان جنگل ها هیچ کس حق کوچکترین بی حرمتی و بی اعتنایی به بازنشستگان را ندارد و چنانچه نسبت به درخواست‌های این عزیزان سهل انگاری و کوتاهی صورت گیرد به جد برخورد می شود و تا کنون نیز در این باره مواردی وجود داشته و برخورد شده است.